PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-03-13
Aluprof przedstawił swoją ofertę na największych targach branży osłonowej R+T 2012
Bogata oferta produktowa Aluprof cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

ALUPROF S.A.
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 819 53 00
fax 33 822 05 12
info@aluprof.eu
www.aluprof.eu

» więcej o firmie
Stylistyka i kreacja stoiska o powierzchni 400 m.kw. zlokalizowanego w hali 9 na stoisku D27 nawiązywała do kolorystyki firmowej i utrzymana była w barwach pomarańczu i bieli z delikatnymi detalami grafitu. Całej ekspozycji na targach przyświecało hasło:  Aluprof – die Adresse fur den Rollladenbau.

W czasie trwania targów przez stoisko Aluprof przewinęło się  tysiące klientów.  Poza produktami, które od dłuższego czasu goszczą w ofercie Aluprof, odbyła się również inauguracja  nowych rozwiązań systemowych: innowacyjnych i funkcjonalnych rolet w systemie nadstawnym  OPOTERM, Moskitier ramkowych  oraz   rolet  antywłamaniowe  w systemie RC 3.

Firma Aluprof, jako pierwszy w Polsce producent systemów roletowych, otrzymał dla swojego produktu klasę RC3 odporności na włamanie. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z PN-EN 1627. Nowatorski system rolet antywłamaniowych wyróżnia się: mocną konstrukcją kurtyny rolety, co chroni ją przed uszkodzeniem, wzmocnioną konstrukcją prowadnic oraz listwy dolnej, a także mechanizmem zapadkowych w dolnej części rolety. System można zamontować zarówno w nowo wznoszonych, jak i w istniejących już budynkach. Profile dostępne są w różnorodnej kolorystyce. System skierowany jest do osób, dla których najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym. Stąd produkt, który oprócz doskonałych walorów estetycznych, stanowi skuteczne zabezpieczenie przeciwwłamaniowe.Nikt nie przechodził obok stoiska Aluprof obojętnie, nie tylko ze względu na oryginalną stylistykę. Stoisko tętniło własnym życiem, z głośników sączyła się świetna muzyka serwowana przez prezentera muzycznej Trójki Piotra Stelmacha. Trzy razy dziennie klienci uczestniczyli w pokazie montażu skrzynki PVC systemu rolety nadstawnej OPOTERM.

Dla Aluprofu ekspozycja na tak prestiżowych targach  to świetna okazja do promowania swojego wizerunku. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów handlowych. Wart podkreślenia jest fakt, że na niemieckie targi ściągnęło wielu naszych stałych kontrahentów z Polski oraz klientów naszych spółek zagranicznych – mówi Bożena Ryszka –Główny specjalista ds. Public Relations.

źródło: ALUPROF