PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-02-13
Ciemno, ciemniej, intymnie. Sypialnia dla zakochanych
Nastrój w sypialni można zaaranżować na wiele sposobów, niekoniecznie przeprowadzając generalny remont.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Sypialnia to najbardziej prywatne pomieszczenie w domu. Miejsce naszego snu i relaksu, ale nie tylko. To także przestrzeń magicznych chwil spędzanych we dwoje. Wspólne wieczory, noce i poranki to bardzo ważna część każdego związku. Jak stworzyć odpowiedni nastrój, który podkreśli nasze emocje, kiedy jesteśmy razem z ukochaną osobą?

Nastrój w sypialni to bardzo istotna rzecz. Zazwyczaj dokładamy wielu starań, by zaaranżować tę przestrzeń zgodnie z naszymi potrzebami i charakterem. Niektórzy cenią sobie klasyczne, jasne, pastelowe kolory, które uspokajają i tworzą poczucie harmonii i bezpieczeństwa. Inni, preferując odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji, decydują się na mocniejsze akcenty kolorystyczne i inspirujące dodatki. Nieważne jednak, jaki jest styl naszej sypialni na co dzień. Za pomocą kilku prostych sposobów możemy sprawić, by na „specjalne okazje" wyglądała wyjątkowo i niezwykle.

Nastrój w sypialni można zaaranżować na wiele sposobów, niekoniecznie przeprowadzając generalny remont. Czasem wystarczy drobiazg, by sprawić, że przestrzeń stanie się bardziej wspólna, intymna i zindywidualizowana: zapachowe świece, wspólne zdjęcie w ozdobnej ramce, kwiaty w wazonie, czy nowy abażur w zmysłowym, ciepłym kolorze. Chcąc stworzyć nastrój chwili wystarczy odpowiednie oświetlenie, dodatki i kolory podkreślające emocje.

Za jeden z najbardziej zmysłowych materiałów można uznac satynę i jedwab - pościel wykonana z tych tkanin jest bardzo uwodzicielska i świetnie nadaje się na niezapomniany wieczór we dwoje. Chcąc odmienić wystrój sypialni nie bójmy się odważnych posunięć - kolory, które świetnie wpasują się w romantyczny nastrój powinny byc odważniejsze, niż te używane na co dzień: czerwienie, głębokie fiolety a nawet czerń, której zazwyczaj unikamy, a która jest przecież esencją elegancji i wyrafinowania.

W urządzaniu sypialni ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i upodobania. Żeby jednak w pełni zadbać o komfort tej przestrzeni warto pomyśleć o odłączeniu się od świata i zapewnieniu sobie maksimum prywatności. Decydując się na zaciemniające rolety nie tylko możemy przedłużać noc, jak długo sobie życzymy, ale mamy też pewność, że żadne nieproszone spojrzenie nie zawita do naszej sypialni. Zaciemniająca nie znaczy jednak bez fantazji - Franc Gardiner w swojej ofercie uwzględnił miłośników przytulnych i wyrafinowanych wnętrz, tworząc kolekcję Zamszowy Szyk. Ciekawa, mocniejsza faktura rolet z tej serii dodaje wnętrzu tajemniczego uroku i tworzy niepowtarzalny klimat.

Dzięki zrezygnowaniu z firanek odsłaniamy okno, które możemy przearanżować w bardziej nowoczesny sposób. Na parapecie mogą pojawić się dekoracje, które będą podkreślały styl naszej sypialni, a świeczki wreszcie nie będą stanowiły zagrożenia pożarowego. W końcu ogień w sypialni powinien oznaczać tylko płomienne uczucia. Dla wszystkich lubiących zmysłowe wnętrza zamsz wydaje się idealnym rozwiązaniem - otula pokój i ukrywa nas przed światem. Odgródźmy się zatem od codzienności zamszową roletą, za którą nikt nie zajrzy i cieszmy się swoją sypialnią na wszelkie możliwe sposoby. A na koniec weźmy romantyczną kąpiel... 

Firma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach - Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner