PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-05-25
Kolory lata w Twoim oknie
Kiwi, ananas a może morela? Odmień aranżację pokoju z pomocą intensywnych owocowych odcieni.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Soczyste i energetyczne kolory rolet serii Microllo premium marki Prakto orzeźwiają wnętrze latem.

Inspirowane wakacyjnymi barwami rolety Microllo premium to doskonała propozycja na efektowną ozdobę okna i skuteczną ochronę przed słońcem podczas upałów. W szerokiej gamie kolorystycznej każdy amator letnich przysmaków znajdzie coś dla siebie. O owocowy zawrót głowy przyprawią śliwka, ananas, malina, jarzębina, morela, kiwi i oliwka. Intensywne, nasycone barwy zapewnią pozytywną energię i optymistyczny nastrój wszystkich domowników. Z kolei entuzjaści klasyki przebierać mogą w sprawdzonych już odcieniach kawy, orzecha, wanilii, cynamonu, lazuru, lilii i słońca.


Wyrazisty akcent w postaci kolorowej rolety to doskonałe uzupełnienie letniej aranżacji okna. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Tkanina w smakowitych barwach wykazuje się wysoką odpornością na promienie słoneczne, pomagając zachować przyjemny chłód w letnie upały.

Microllo premium to kolekcja mini rolet przeznaczonych do montażu bezpośrednio na ramie okiennej. Dzięki temu tkanina zawsze przylega do szyby umożliwiając swobodne otwieranie i zamykanie okna. Wyposażone w mechanizm koralikowy rolety dostępne są w aż 9 rozmiarach, dzięki czemu dopasują się praktycznie do każdego wnętrza. Pełną kolekcję rolet marki Prakto można obejrzeć na stronie internetowej: www.prakto.pl.


Opis produktu:

  • Przeznaczona do okien PCV, jednokolorowa mini roleta dobrze absorbująca promienie słoneczne, umieszczona na metalowej rurce o średnicy 17 mm, z mechanizmem zwijającym koralikowym.
  • Wykończenie dolne: proste podwinięcie, obciążone listwą MDF
  • Sposób montażu: bezpośrednio do ramy okna, bez konieczności wiercenia
  • Skład tkaniny: 100% poliester
  • Pranie i konserwacja: w przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką

Cena: od 35 zł.

Zdjęcie główne:
Roleta Microllo premium marki Prakto

Fot. PraktoFirma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach – Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner