PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-03-17
Klasyka zawsze modna
Verticale, rolety rzymskie, żaluzje plisowane - pomysły na dekorację okien zmieniają się jak w kalejdoskopie.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Tak jak w modzie, podobnie i w wystroju wnętrz trendy nieustannie się zmieniają. Aranżując okno można podążać za nimi albo postawić na ponadczasowe dodatki. Dla tych, którzy doceniają zawsze gustowną klasykę polecamy rolety Classic marki Prakto.

Verticale, rolety rzymskie, żaluzje plisowane - pomysły na dekorację okien zmieniają się jak w kalejdoskopie. Kiedy projektanci wnętrz prześcigają się w nowatorskich rozwiązaniach, my wciąż najchętniej wybieramy klasyczne rolety. Z prostego powodu. Są niezwykle efektownym i praktycznym sposobem na przesłonienie okna, dodatkowo oferując nam bogactwo wzorów i materiałów. Firma Franc Gardiner proponuje rolety Classic marki Prakto dostępne aż w pięciu odsłonach: Uni, Uni z falbaną, Decor, Blackout i Żakard.

W zależności od naszych upodobań możemy postawić na elegancki minimalizm lub dekoracyjną nonszalancję. Jednokolorowe rolety Uni to esencja klasyki, a szeroka paleta kolorów pozwoli dostosować je do każdego pomieszczenia. W nastrojowych wnętrzach doskonale sprawdzi się wersja zakończona falbaną lub o żakardowym splocie. Kolekcja Decor to propozycja dla osób szukających niebanalnych rozwiązań. Ozdobne wzory nadadzą charakter każdemu wnętrzu i pozwolą stworzyć prywatną przestrzeń. To od nas zależy także czy zdecydujemy się na tkaninę transparentną, czy zaciemniającą. Wersja Blackout sprawdzi się w sypialni, a także w eleganckich, nowoczesnych salonach.

Rolety marki Prakto to nie tylko gustowny wybór, ale przede wszystkim praktyczny. Prosty montaż i uniwersalne wymiary pozwalają dopasować je do niemal każdego okna. Zabrudzony materiał wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, a w razie konieczności nawet prać w pralce. Kolekcję Classic można obejrzeć na stronie internetowej: www.prakto.pl.

Opis produktu: 
  • Roleta: umieszczona na metalowej rurce o średnicy 25 mm, z mechanizmem zwijającym koralikowym
  • Wykończenie dolne: w zależności od modelu: proste podwinięcie, obciążone drewnianą listwą albo dekoracyjna, lamowana falbana, obciążona drewnianą listwą
  • Sposób montażu: do ściany lub sufitu
  • Skład tkaniny: 100% poliester (w kolekcji Blackout 100% bawełny)
  • Pranie i konserwacja: w przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczkąFirma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach – Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner