PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-02-24
Rolety bambusowe
Ogólnie pojmowana naturalność to w dzisiejszych czasach rzadkość.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Zewsząd otaczają nas syntetyczne tkaniny, przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych, na ulicy wiszą szyldy z napisami : „Sztuczne rzęsy i paznokcie”, rodzi się więc pytanie za jakim trendem podążamy w XXI wieku?

Dla tych, którzy cenią sobie naturalność produktów, stworzono rolety bambusowe wykonane z naturalnych słomek bambusa. Dzięki nim, możemy odgrodzić się od świata, który zapomniał o dobrach natury i cieszyć się przyjazną atmosferą w domowym zaciszu.

Eko azyl? Naturalnie!
Rolety bambusowe marki Prakto należącej do firmy Franc Gardiner wypełniają pomieszczenie ciepłem i wprowadzają klimat Dalekiego Wschodu. Doskonale pasują do wnętrza kuchni, sypialni czy pokoju dziennego. Bez względu na miejsce w którym zamontujemy roletę, prostolinijność a zarazem oryginalność wnętrza będzie widoczna na pierwszy rzut oka.


Roleta bambusowa
Fot. Franc Gardiner


W ofercie Prakto znajdują się dwa modele rolet okiennych. Pierwszy składa się z naturalnych słomek bambusa (tradycyjna roleta bambusowa). Drugi zbudowany jest z drewnianych listewek połączonych słomkami bambusowymi (tzw. tropic). Rolety „tradycyjne” dostępne są w trzynastu różnych rozmiarach, rolety „tropic” w siedmiu. Dzięki temu mamy możliwość wyboru odpowiedniej dla naszych okien. Kolorystyka rolet – brąz, ciepły brąz i jasny beż wspaniale ociepli pomieszczenie. Cienko plecione słomki lub listewki bambusa wpuszczą do pomieszczenia światło, ale jednocześnie zapewnią wnętrzu wyjątkowy klimat.

Utrzymanie rolet bambusowych w czystości jest wyjątkowo proste - wystarczy do tego zwilżona wodą szmatka. Z kolei praktyczna i uniwersalna budowa ułatwia nam ich szybki montaż. Bambus, mimo swojej lekkości jest niezwykle wytrzymały.

Wszystkie produkty dostępne są na stornie internetowej www.prakto.pl.

Parametry techniczne:
  • Montaż: do ściany lub sufitu
  • Pranie i konserwacja: w przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
  • Dostępna w dwóch modelach :tradycyjna roleta bambusowa, tropic
  • Cena: od 12 złFirma Franc Gardiner od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner posiada na rynku dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach – Prakto oraz Lotari.

źródło: Franc Gardiner