PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-02-11
Po-chatuj o wnętrzach
Internetowy sklep marki Lotari wprowadził innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi i umili urządzanie czterech kątów.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Planujesz zmienić wnętrze swojego mieszkania, ale brakuje Ci konkretnego pomysłu? A może masz już swój projekt tylko nie wiesz jakie dobrać dodatki? Myślisz o skorzystaniu z porady specjalisty? Nie musisz daleko szukać. Sklep e-lotari.pl uruchomił właśnie chat z dekoratorem wnętrz.

Chat z dekoratorem wnętrz ? – to już możliwe w wirtualnej rzeczywistości e-lotari.pl. Tu można zasięgnąć porad jak modnie i nowocześnie zaaranżować mieszkanie. I co najważniejsze – można błyskawicznie otrzymać odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania w tym temacie.

Jaki kolor ścian do sypialni byłby najodpowiedniejszy, których gadżetów najlepiej pozbyć się z pokoju dziennego i na co je zamienić ? Na te i inne pytania dekorator wnętrz znajdzie receptę. Dla ułatwienia mu pracy możemy podesłać kilka zdjęć naszego „M”. Dzięki temu będzie mógł dokładnie określić jego aktualny stan oraz doradzić co warto zmienić w pierwszej kolejności.

Aby rozpocząć chat z ekspertem wystarczy się zalogować, podać swój nick, który będzie nam przypisany (i wyświetlany) podczas wirtualnej rozmowy. – Wprowadziliśmy tę funkcję przede wszystkim dlatego, aby ułatwić internautom dostęp do fachowca z branży wnętrzarskiej - tłumaczy Kamila Prałat, kierownik marketingu w firmie Franc Gardiner, producenta rolet Lotari i Prakto. – Liczba pytań od naszych Klientów jest bardzo duża i nie zawsze dotyczy produktów, dlatego postanowiliśmy nieco skrócić i uprościć drogę komunikowania się z Klientem. Dzięki temu narzędziu będzie można tu i teraz dowiedzieć się np. jakie kolory, czy materiały są w tym sezonie modne. Nowa opcja dostępna na stronie internetowej z pewnością ułatwi także podjęcie decyzji zakupowych, a w rezultacie pozwoli właściwie dobrać dodatki do mieszkania. Ważne jest to, że chatowanie odbywa się z prawdziwymi ekspertami a nie z Automatem lub sekretarką firmy.

Chat na razie działa w dni powszednie od 8 do 16, ale niewykluczone, że czas jego funkcjonowania już niebawem zostanie wydłużony, zapowiadają pomysłodawcy.

Walentynkowe urządzanie
Wirtualne „pogaduchy” z ekspertem to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez właścicieli e-sklepu. Już za kilka dni Święto Zakochanych. Z tej okazji marka Lotari przygotowała specjalną walentynkową promocję. Wszyscy kupujący w tym dniu otrzymają 15 procentowy rabat na wybrane artykuły. Wystarczy, że w trakcie logowania się na stronę e-sklepu wpiszemy hasło: „Zakochani”.  Promocja nie dotyczy jednak produktów już objętych wyprzedażą i zniżkami.Lotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, w systemie kasetowym, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.


informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner