PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-11-02
Wizyta w świecie Jane Austin
Wybór jednego z trzech modeli rolet z kolekcji Elegancja Haftu pozwoli stworzyć przytulne, ciepłe wnętrze

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
„Rozważna i Romantyczna", „Duma i uprzedzenie", „Mansfield Park", „Emma" to obowiązkowe pozycje w biblioteczce zwolenniczek romantycznej literatury. Z pewnością ucieszy Was fakt, że romantyczny klimat można przenieść z książkowych stronnic do własnego domu. Doskonale sprawdzi się tu kolekcja rolet marki Lotari - Elegancja Haftu.

Elegancja Haftu to wyrafinowana kolekcja marki Lotari, na którą składają się rolety ozdobione wyhaftowanymi, delikatnymi ornamentami roślinnymi. Rolety dostępne są w trzech różnych wersjach. Każdą z nich zdobi subtelny motyw kwiatowy, przywodzący na myśl wizję XIX wiecznego, wiejskiego dworku, dam w koronkowych sukniach i wytwornych kawalerów.

Rolety z kolekcji Elegancja Haftu łączą w sobie nowoczesność i subtelną dekoracyjność, nadając pomieszczeniu wysmakowany, liryczny, nastrojowy charakter. Dzięki półprzeźroczystej tkaninie przepuszczającej światło słoneczne wnętrze pozostaje jasne, nasycone kolorami, a jednocześnie przesłonięte i ukryte przed światem zewnętrznym.

Wybór jednego z trzech modeli rolet z kolekcji Elegancja Haftu pozwoli stworzyć przytulne, ciepłe wnętrze i cieszyć się na co dzień urokiem romantycznych tkanin i wzorów.

Więcej informacji na stronie www.lotari.pl.

Dane techniczne:

  • Rolety przeznaczone do montażu na ścianie, suficie lub we wnęce okna
  • Stopień zaciemnienia - niewielki
  • Cena - od 35.99 zł
  • Do kupienia w sklepie internetowym www.e-lotari.pl

informacja na podstawie materiałów: FRANC GARDINER