PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-07-21
Flockowy zawrót głowy
Podobają Ci się delikatne tkaniny w oknach, ale szukasz czegoś innego niż tradycyjne firanki?

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Lubisz oryginalne, ale jednocześnie stylowe i eleganckie rozwiązania? Zobacz, jaki efekt dają tkaniny wykonane w technologii flock.

Kolekcja rolet rzymskich i zasłon, zrobionych z delikatnej organzy z florystycznym wzorem, którą proponuje marka Lotari, nadaje oknom i całej aranżacji subtelnego, romantycznego charakteru. Rzymska Klasyka, bo o niej mowa, to osłony okienne, które łączą w sobie nowoczesność z konserwatywną i elegancką linią.

Pozornie tradycyjne, przezroczyste tkaniny wykonane zostały w technologii flock – na połyskującą organzę naniesiony został kwiatowy motyw z materiału przypominającego welur. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskać możemy optyczne wrażenie przestrzenności wzoru, który z pozoru niewidoczny, bo w kolorze tkaniny, dyskretnie przyciąga uwagę. Modny, ponadczasowy szablon dodatkowo nadaje stylizacji smaku i estetyki. Technika nadruku gwarantują długą trwałość i wysoką odporność na promienie UV, a także częste pranie.


Marka Lotari oferuje zasłony i rolety rzymskie w czterech kolorach – białym (naturalnym), zielonym, bordowym i pomarańczowym.

PROMOCJA! Tylko do końca lipca zasłony z kolekcji Rzymska Klasyka, wykonane w technologii flock, objęte są rabatem w wysokości 20%. Przeczytaj opinie klientów na stronie sklepu www.e-lotari.pl.

Kolekcja Rzymska Klasyka Lotari
Zasłony:
  • Montaż – na karniszu
  • Skład: 100% poliester
  • Konserwacja – można prać ręcznie w temp. do 30 st. C
  • Rozmiar zasłon: 145 x 245 cm
  • Cena: 25 zł (do końca lipca)
Rolety:
  • Montaż – do ściany
  • Skład: 100% poliester
  • Konserwacja – może być czyszczona wilgotną ściereczką
  • Rozmiary rolet: 80/100/120/140 x 175 cm, 90 x 220 cm
  • Cena: od 44,99 zł



Lotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od siedmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.

informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner