PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-07-16
Porady Pani Lotari
Rusza nowy dział tematyczny strony www.lotari.pl. Znajdą się w nim porady, artykuły, zdjęcia – jednym słowem inspiracje.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Internetowy serwis marki Lotari powiększył się właśnie o dodatkowy dział, tym razem o charakterze poradnikowym.

– Poradnik Lotari to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znaleźć może wiele inspirujących materiałów – zachęca Kamila Prałat z firmy Franc Gardiner, właściciela marki Lotari. – W serwisie na bieżąco publikowane będą artykuły dotyczące trendów w dekoracji wnętrz, a także porady ekspertów związane z bardziej technicznymi niuansami.

Dodatkowo, za pomocą formularza kontaktowego, internauci mogą zadawać Pani Lotari pytania, dotyczące zarówno aranżacji konkretnej przestrzeni, jak i oferty produktowej marki. Na stronie dostępne są również dwie galerie zdjęć – pierwsza zawiera pomysły na aranżacje z wykorzystaniem rolet marki Lotari, druga natomiast docelowo ma być miejscem, w którym zdjęcia swoich wnętrz publikują sami internauci.

Do Poradnika można przejść ze strony głównej serwisu www.lotari.pl lub bezpośrednio przez adres www.inspiracje.lotari.pl.


Premiera nowej strony internetowej Lotari miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Obok prezentacji wszystkich kolekcji z oferty, znaleźć na niej można m.in. filmiki instruktażowe. Obok serwisu działa także e-sklep marki, dostępny pod adresem e-lotari.pl. Tu natomiast, oprócz samych zakupów, skorzystać można z wirtualnych kreatorów rolet, dzięki którym możliwe jest stworzenie modelu zgodnie z indywidualnymi wymogami.Lotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od siedmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.

informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner