PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-07-06
Przeciwsłoneczne rolety
Jak stworzyć w mieszkaniu chłodną, przyjemną oazę? Wystarczy dobra roleta …

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Fala upałów coraz bardziej daje się we znaki, a bezchmurne niebo przez kilkanaście godzin dziennie nie daje nadziei na chwilę cienia. 

Najlepszym sposobem na ograniczenie ilości docierających do wnętrza promieni słonecznych jest zamontowanie dobrych osłon okiennych. Praktycznym rozwiązaniem są tekstylne rolety wewnętrzne. Ważne jest dobranie odpowiedniego materiału do rodzaju pomieszczenia i funkcji, jakie pełni. W sypialni najlepiej sprawdzą się modele z tkanin całkowicie zaciemniających.


Rolety Blackout, które w swojej ofercie posiada marka Prakto Expert, wykonane są z tkanin podgumowanych z jednej strony. Co ważne – podgumowanie w kolorze tkaniny jest na tyle subtelne, że nie rzuca się w oczy, zapewniając jednocześnie stuprocentowe zaciemnienie pomieszczenia.

Kolekcja Blackout to rolety klasyczne montowane do ściany lub sufitu. Szeroki wybór barw sprawia, że rolety Prakto pasują do każdego niemal wnętrza i stylu aranżacji. Marka oferuje 26 różnorodnych modeli jednokolorowych, a także 2 nowe wersje wzorzyste. W ofercie znajdziemy zarówno delikatne, subtelne, pastelowe barwy, jak również intensywne kolory, np.: czerwień, purpurę, granat czy czerń. Należy jednak pamiętać, że barwa materiału w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność rolety, czyli gwarantowany stopień zaciemnienia.


Wszystkie produkty nabyć można za pośrednictwem sklepu internetowego www.e-lotari.pl, a także w sprzedaży tradycyjnej. Właścicielem marki Prakto Expert jest firma Franc Gardiner.


Parametry techniczne:
  • Stopień zaciemnienia: całkowite
  • Skład tkaniny: Policotton – czyli 70% poliester, 30% bawełna
  • Sposób montażu: do ściany lub sufitu 
  • Pranie i konserwacja: W przypadku dużych zabrudzeń może być czyszczona wilgotną ściereczką
  • Wykończenie dołu rolety: Proste podwinięcie zakończone zewnętrzną listwą aluminiową

Zdjęcie główne:
Kolekcja Blackout
Fot.: e-lotari.pl
Lotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, w systemie kasetowym, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.


informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner