PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-09-02
Stokrotkowe okno
Wybierając system zaciemniający w pomieszczeniu należy zwrócić uwagę na jego walory estetyczne, ale także na funkcjonalność i sposób instalacji.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Szeroki wybór wzorzystych tkanin, szybki i bezproblemowy montaż, a w rezultacie – zupełnie odmienione okno w niesamowitej oprawie? To możliwe – dzięki kolekcji rolet marki Lotari, o intrygującej nazwie Fantazja Dekoru Microllo.

Wybierając system zaciemniający w pomieszczeniu należy zwrócić uwagę na jego walory estetyczne, ale także na funkcjonalność i sposób instalacji. W przypadku tego ostatniego, najmniej problemowe wydają się być minirolety, które nie wymagają wiercenia dziur w ścianach czy w ramie okiennej. Dzięki temu już po chwili nasze oko cieszą nowe, praktyczne dekoracje.

W standardzie linia wzorzystych minirolet Lotari obejmuje 9 zróżnicowanych pod kątem kształtów i barw wzorów. Można wśród nich znaleźć zarówno abstrakcyjne desenie, dwie wersje kolorystyczne liści stokrotki (Daisy Leaf), jak i inne florystyczne wariacje. Nowoczesne motywy dodają pomieszczeniom wyjątkowego stylu.

Rolety linii Fantazja Dekoru Microllo mocowane są bezpośrednio na skrzydło okienne, dzięki czemu możliwe jest jego uchylenie, nawet gdy roleta jest opuszczona.

Tkanina doskonale przepuszcza światło, nie zaciemniając całkowicie wnętrza, za to promienie słoneczne ładnie podkreślają wzór. Dzięki temu w pokoju panuje ciepła, przytulna atmosfera.

Od niedawna klienci sklepu internetowego www.e-lotari.pl mają możliwość zaprojektowania i zamówienia rolet tej marki on-line – bez wychodzenia z domu. Udogodnienie pod postacią wirtualnego kreatora pozwala stworzyć modele, które do tej pory nie były dostępne w ofercie, np. minirolety z tkaniny, która w standardzie występującej jedynie w linii rolet klasycznych.

Dane techniczne:

  • Tkanina: 100% poliester
  • Stopień zaciemnienia: średnie
  • Wykończenie dołu: proste podwinięcie obciążone wewnętrzną listwą PCV

Cena: od 44,99zł

Zdjęcia:

1. Lotari – Fantazja Dekoru Microllo – Numero 1
2. Lotari – Fantazja Dekoru Microllo - Daisy Leaf 2

informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner