PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-05-10
Rób zdjęcia i wygrywaj w konkursie sklepu e-lotari.pl
Masz pomysł na oryginalną aranżację okna, ale wciąż brak Ci odwagi na małe szaleństwo?

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
A może chciałbyś pochwalić się tym, co już  udało Ci się zmienić w swoim gniazdku? Nie czekaj! Zrób zdjęcie i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie sklepu www.e-lotari.pl.  

Okienne aranżacje na wiosnę
Internetowy sklep marki Lotari ogłosił konkurs na ciekawie i oryginalnie urządzone wnętrze. Liczy się pomysł, wyczucie smaku, element zaskoczenia, ale przede wszystkim – wrażenie estetyczne.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy zarejestrować się na stronie sklepu internetowego www.e-lotari.pl i po zalogowaniu zamieścić od 1 do 5 zdjęć swojego autorstwa. Fotografie powinny przedstawiać aranżacje wnętrz, w których wykorzystano rolety wewnętrzne. Specyfikacja techniczna prac konkursowych została zamieszczona w regulaminie dostępnym na stronie.

Zdjęcia zostaną zamieszczone w galerii konkursowej na stronie sklepu. Kto wybierze zwycięzców? – Postanowiliśmy oddać głos samym internautom i Klientom naszego sklepu – mówi Beata Matuszkiewicz, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w firmie Franc Gardiner. – Każdy ma inną definicję „smaku” i ciekawie urządzonego wnętrza, dlatego liczymy na to, że głos większości pozwoli wyłonić najbardziej pomysłowych autorów.

Jest o co walczyć. Organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma talon na zakupy w sklepie www.e-lotari.pl o wartości 1200 zł! Zdobywcy kolejnych miejsc odpowiednio: 800zł i 500zł. Przyznane zostanie także 5 wyróżnień, czyli talony na zakupy o wartości 100zł.  Dodatkowe nagrody zostaną rozlosowane również wśród osób głosujących w konkursie.

Termin zamieszczania zdjęć i oddawania głosów upływa 30 czerwca. W ciągu 7 dni od dnia zakończenia, na stronie konkursowej podane zostaną oficjalne wyniki.  

Szczegóły i regulamin konkursu znaleźć można na stronie www.e-lotari.pl.
Partnerem konkursu jest serwis www.pytanieomieszkanie.plLotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, w systemie kasetowym, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.


informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner