PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-04-29
Rolety Krispol - "NAJLEPSZE W POLSCE"
Rolety zewnętrzne KRISPOL zostały nagrodzone w Konsumenckim Konkursie Jakości "Najlepsze w Polsce" - "The best in Poland"

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie
Tym samym KRISPOL dołączył do grona laureatów XIII edycji programu. Konkurs „Najlepsze w Polsce” ma na celu wyróżnienie i promocję produktów i usług, cieszących się największym uznaniem polskich konsumentów. To właśnie konsumenci – czyli najbardziej wymagające jury – wskazują najlepsze produkty i usługi pod względem ich jakości i walorów użytkowych. Zwycięzcy rankingu otrzymują certyfikaty Konsumenckiego Konkursu Jakości „Najlepsze w Polsce” - „The best in Poland”. Tytuł ten jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych i prestiżowych nagród przyznawanych producentom i usługodawcom działającym na rynku europejskim. Program organizuje Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.


Przypomnijmy, iż firma KRISPOL rozpoczęła ten rok od dwóch innych, prestiżowych wyróżnień - Jakość Roku 2009 oraz Gazela Biznesu 2009.

Na początku lutego 2010 zakończyła się czwarta edycja konkursu Jakość Roku – jednego z największych tego typu w Polsce. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad 200 przedsiębiorstw. Jak podkreślają organizatorzy, dokonanie wyboru z tak dużej liczby znakomitych firm nie było łatwe. Kapituła Programu podjęła jednomyślną decyzję o przyznaniu firmie KRISPOL tytułu "Jakość Roku 2009". Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - partnera merytorycznego konkursu - potwierdzili osiągnięcie przez KRISPOL Sp. z o.o. wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:
  • cechy oferowanych bram garażowych: funkcjonalność, trwałość, poziom wzornictwa,
  • szeroka gama produktowa,
  • procedury zapewniające sprawne funkcjonowanie organizacji,
  • zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów,
  • efektywność zarządzania organizacją.
Z kolei 24 lutego podczas gali w Poznaniu przedstawiciele Firmy odebrali tytuł Gazeli Biznesu 2009. KRISPOL otrzymał ten tytuł już po raz siódmy!

Prestiżowy ranking Gazel Biznesu jest prowadzony przez ogólnopolski dziennik Puls Biznesu oraz firmę Coface Poland. Lista Gazel powstaje w oparciu o analizę wyników finansowych firm i skupia prężne i najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwa. Co istotne, Gazele muszą wykazywać się także nieskazitelną reputacją, solidnością i przejrzystością działania. Renomę rankingu dodatkowo podnosi fakt, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny, a ocena bezstronna. Gazele Biznesu zawdzięczają więc swoje wyróżnienia wyłącznie przyjętej strategii rozwoju i osiągniętym wynikom.KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 19 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów w branży technik osłonowych w Polsce. KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie i spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakość roku”, a także trzykrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a także najnowsze wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce”.

informacja na podstawie materiałów: KRISPOL