PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-08-11
Projektowanie rolet on-line
Producent marki Lotari, firma Franc Gardiner, wprowadza kolejne udogodnienie dla swoich klientów. Teraz każdy może zaprojektować i zamówić roletę bez wychodzenia z domu.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, strona internetowa www.e-lotari.pl została rozbudowana o nową funkcję. Od niedawna dostępny jest na niej specjalny wirtualny kreator, za pomocą którego możliwe jest stworzenie indywidualnego modelu rolety, który sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom.

Projektowanie zaczynamy od wyboru rodzaju rolety (klasyczna, miniroleta z żyłką lub magnesami) i sposobu jej mocowania. Następny krok to decyzja dotycząca typu tkaniny. A wybór jest ogromny: jednokolorowe, wzorzyste, zaciemniające, zamszowe, żakardowe czy haftowane. Dalej konieczne jest wpisanie interesującego nas wymiaru rolety, a także określenie długości łańcuszka oraz koloru mechanizmu mocowania i obsługi. Od nas zależy także sposób wykończenia – roletę może zdobić np. listwa w jednym z 4 kolorów albo dla odmiany falbana. Opcjonalnie możliwy jest jeszcze zakup obciążnika mocowanego na łańcuszku.

Zaprojektowany model, przedstawiający wybrany rodzaj rolety, mocowanie i kolor lub wzór tkaniny, cały czas widoczny jest w formie wirtualnej symulacji. Bieżącej aktualizacji ulega widoczna u dołu strony cena, dzięki czemu możliwe jest stałe dokonywanie zmian wybranych opcji, aby koszt rolety nie przekroczył założonego przez nas budżetu.

informacja na podstawie materiałów: Agencja inplusPR