PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-03-20
Próbki tkanin i rabaty w e-lotari.pl
Internetowy sklep marki Lotari wprowadził nowe udogodnienie, które może pomóc w wyborze niezdecydowanym klientom.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Urządzasz właśnie mieszkanie, ale nie masz czasu na poszukiwanie dodatków w sklepach? Myślisz o zakupach w Internecie, ale obawiasz się, że produkt nie będzie wyglądał w rzeczywistości tak, jak na zdjęciu? Dzięki nowym opcjom w sklepie e-lotari.pl kupisz oryginalne rolety bez zbędnych wątpliwości.

Próbki tkanin i rabaty w e-lotari.pl
Internetowy sklep marki Lotari wprowadził nowe udogodnienie, które może pomóc w wyborze niezdecydowanym klientom. Od niedawna możliwe jest zamówienie bezpłatnych próbek tkanin, z których wykonywane są rolety wewnętrzne. Dzięki temu każdy zainteresowany może sprawdzić rzeczywisty kolor materiału, fakturę lub podjąć decyzję, która tkanina pasuje najbardziej do charakteru wnętrza.

Jednorazowo zamówić można próbki 6 tkanin. Nowa usługa jest zupełnie darmowa – klienci nie ponoszą żadnych kosztów, nawet tych związanych z wysyłką. – Postanowiliśmy wprowadzić nową funkcję przede wszystkim po to, aby ułatwić wybór Internautom, którzy z różnych względów obawiają się zakupów w sieci – tłumaczy Kamila Prałat, Kierownik Marketingu w firmie Franc Gardiner, producenta rolet Lotari i Prakto. – Dzięki temu Klient dokładnie będzie wiedział, jaką tkaninę zamawia, co znacznie zmniejszy wszelkie wątpliwości i ewentualną konieczność późniejszej wymiany modelu.

To jednak nie jedyne niespodzianki wprowadzone w sklepie w ostatnim czasie. Klienci e-lotari.pl mogą wyrażać na stronie swoje opinie o kupionych produktach. W rezultacie kolejni Internauci mogą poznać zdanie innych, które nierzadko ma wpływ na późniejsze decyzje. Zamieszczanie opinii w sklepie to także okazja do zrobienia zakupów w wyjątkowych cenach. W ramach aktualnej promocji komentarze nagradzane są 10-procentowym rabatem na kolejne zakupy.

Nowe usługi, obok funkcjonującego z powodzeniem kreatora rolet na indywidualne zamówienie, mają pomóc klientom w dokonywaniu zakupów. Dzięki temu możliwy jest wybór produktów idealnie dopasowanych do potrzeb – zarówno pod względem wymiarów, kolorystyki, rodzaju tkaniny, jak i praktyczności.   Lotari to najwyższej jakości rolety, utrzymane w dobrym stylu, łączące tradycję z elementami nowoczesności. W szerokiej ofercie produktowej znaleźć można rolety klasyczne, rzymskie, w systemie kasetowym, bambusowe, mini rolety, jak również zasłony – sznurkowe i wykonane w technologii flock. Lotari oferuje rolety wykonane z tkanin jednokolorowych, żakardowych, wzorzystych, jak i haftowanych.

Firma Franc Gardiner, producent marek Lotari i Prakto, od ośmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka w branży jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie.


informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner