PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-12-15
Nowość w e-lotari.pl - mini roleta w kasecie
Lubiącym wylegiwać się do południa, z promieniami słonecznymi pomogą uporać się odpowiednio dobrane rolety okienne.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie
Chcąc uniknąć światła przenikającego po bokach tkaniny, warto zaopatrzyć się w model w systemie kasetowym. Rolety Lotari w kasecie przeznaczone są do okien fasadowych, a także drzwi balkonowych z PVC w kolorze białym. Z takiego materiału bowiem wykonane są prowadnice oraz kaseta. Warto zaznaczyć, że rolety tego typu charakteryzują się niezwykle łatwym montażem – bez konieczności wiercenia dziur. Elementy przyklejane są za pomocą specjalnej, wzmocnionej taśmy piankowej. Nie zabierają światła szyby ponieważ montowane są na ramie okna. Podobnie jak inne mini rolety Lotari, umożliwiają całkowite otwarcie lub uchylenie okna przy opuszczonej rolecie – a dzięki prowadnicom tkanina pozostaje przy szybie.

Zakładając rolety należy pamiętać, że powierzchnia okna powinna być sucha, czysta i odtłuszczona – tylko dzięki temu będziemy pewni, że elementy nie odkleją się. Ważna jest też cierpliwość – klej potrzebuje ok. 24 godzin, aby całkowicie związać się z podłożem.

Rolety w systemie kasetowym zakupić można w sklepie internetowym www.e-lotari.pl. Wirtualny kreator poprowadzi kupującego krok po kroku – tak, aby roleta spełniała jego wymagania i była idealnie dopasowana do okna. Tkaninę, z której wykonana zostanie osłona można wybierać z niemal wszystkich propozycji oferowanych do tej pory przez markę – od jednokolorowych, przez zamszowe, żakardowe, po haftowane i wzorzyste. Na stronie dostępne są także instrukcje pomiaru i montażu.

Parametry techniczne:
  • Przeznaczone do okien fasadowych i drzwi balkonowych z PVC w kolorze białym
  • Obciążenie: stalowa, płaska listwa
  • Maksymalny wymiar: żakardowe – 130x190 cm, pozostałe tkaniny – 130x220 cm
  • Montaż za pomocą wzmocnionej taśmy piankowej
Cena:
ustalana indywidualnie – w zależności od wymiarów i wybranej tkaniny

informacja na podstawie materiałów: Franc Gardiner