PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-09-30
EXTE – NOWE KONSOLE STATYCZNE – innowacyjne rozwiązanie
Montaż okna z roletą nadokienną z zastosowaniem rozwiązań statyki jeszcze nigdy nie był tak prosty. Nowa konsola statyczna ...

EXTE Sp. z o.o.
ul. Zaolziańska 11
41-800 Zabrze

tel. 32 332 04 06
fax 32 332 04 05
exte@exte.pl
www.exte.pl

» więcej o firmie

Montaż okna z roletą nadokienną z zastosowaniem rozwiązań statyki jeszcze nigdy nie był tak prosty. Nowa konsola statyczna z innowacyjnym automatycznym zaczepem dolnym to milowy krok w montażu. Przede wszystkim nie otwieramy skrzyni roletowej w trakcie montażu.

Brak kłopotliwego wyjmowania wkładów izolacyjnych, opuszczania pancerza roletowego czy skręcania poszczególnych elementów konsoli wewnątrz skrzyni roletowej. Po scaleniu okna ze skrzynią roletową i zamontowaniu tego zestawu w otworze okiennym pozostaje zakotwienie – dyblowanie konsoli statycznej jak kotwy okiennej.

Po scaleniu okna ze skrzynią roletową i zamontowaniu tego zestawu w otworze okiennym pozostaje zakotwienie – dyblowanie konsoli statycznej jak kotwy okiennej.


Wariant 1 Wariant 2 Wariant 3

Jest to niezwykle stabilne rozwiązanie, gwarantujące poprawny montaż – mechaniczne przytwierdzenie zestawu okno – roleta dla każdej sytuacji montażowej.

źródło: Exte