PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-05-22
Korzystaj ze słońca jak chcesz z mSun+
Jak zapewnić ochronę przed zbytnim nasłonecznieniem latem i przed niepotrzebną ucieczką ciepła zimą, a jednocześnie sprawić, że dom będzie wyglądał jeszcze lepiej?

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.
ul. Portowa 16
76-200 Słupsk

tel. 59 841 08 00
fax 59 841 08 02
info@ms.pl
www.ms.pl

» więcej o firmie

Jak zapewnić ochronę przed zbytnim nasłonecznieniem latem i przed niepotrzebną ucieczką ciepła zimą, a jednocześnie sprawić, że dom będzie wyglądał jeszcze lepiej? Odpowiedzią są nowoczesne przesłony fasadowe, nowość MS więcej niż OKNA: aluminiowe żaluzje mSun+.

Duże przeszklenia to jedna z najbardziej charakterystycznych cech nowoczesnego budownictwa. Zapewniają znakomite doświetlenie pomieszczeń i pozwalają otworzyć wnętrze domu na taras lub ogród. Zimą znacząco zwiększają dostęp do naturalnego światła, którego tak bardzo potrzebujemy i pomagają wykorzystać ciepło słońca do podtrzymania odpowiedniej temperatury w domu. A latem... No właśnie, w letnie miesiące duże przeszklenia mogą powodować tyle samo kłopotów, co dają korzyści. A to dlatego, że przez zbytnie nasłonecznienie, we wnętrzach panować mogą upały, z którymi nie poradzi sobie nawet najbardziej efektywna klimatyzacja.

Rozwiązaniem są nowoczesne żaluzje fasadowe, które pozwalają obniżyć temperaturę wnętrz nawet o 10°C przy temperaturze zewnętrznej sięgającej 35°C. W jaki sposób? Między powierzchnią żaluzji, a szybą powstaje bariera termiczna spowalaniająca wymianę ciepła. Dzięki temu zimą ciepło wolniej ucieka z domu, zaś latem - wolniej do niego przenika. Skutkiem jest znacząca redukcja wydatków na ogrzewanie i klimatyzację, a także komfort domowników.

Cicho i intymnie

Korzyści jakie dają żaluzje zewnętrzne jest więcej. Możemy je wykorzystać nie tylko do regulacji nasłonecznienia, ale również jako izolację akustyczną. mSun+ stanowią barierę dla hałasu, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza, gdy mieszkamy w pobliżu często uczęszczanej drogi, albo mamy głośne sąsiedztwo.

Poza tym żaluzje pozwolą odgrodzić się przed niepożądanymi spojrzeniami. W każdej chwili możemy je zasłonić i - nawet we wnętrzach o dużych przeszkleniach - mieć poczucie prywatności i bezpieczeństwa. 

Wiele opcji do wyboru

Żaluzje fasadowe mSun+ montowane są w obudowach z blachy aluminiowej lub w skrzynkach kompaktowych PVC. Sterowane są silnikami elektrycznymi (m.in. za pomocą pilota, smartfona lub systemów domu inteligentnego), co zapewnia komfort użytkowania. Pozwalają na pełną regulację ułożenia lameli i dostosowanie do własnych preferencji stopnia nasłonecznienia. Zupełne zaciemnienie, np. gdy chcemy obejrzeć ulubiony program, nie będzie już problemem.

Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej żaluzje mSun+ można z łatwością dopasować do koloru elewacji. Oferta obejmuje zarówno najpopularniejsze szarości, jak też barwy bardziej wyraziste - zgaszoną czerwień, morską zieleń, błękity czy wzory drewnopodobne. Do wyboru są dwa rodzaje aluminiowych lameli - delikatnie zaokrąglona na wzór litery C (C80) i w kształcie zygzaka (Z90). Pokryte są farbą poliestrową zapewniającą ponadprzeciętną odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki nim mamy pewność, że kolor nie wyblaknie. Potwierdzeniem wysokiej jakości mSun+ jest 36-miesięczna gwarancja.

Zdjęcie główne:
Aluminiowe żaluzje fasadowe mSun+ pozwolą na ochronę zarówno przed zbytnim nasłonecznieniem latem, jak i niepotrzebną ucieczkę ciepła zimą.
fot. MS więcej niż OKNA

źródło: MS więcej niż OKNA