PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-06-26
Letnia nowość w ofercie Franc Gardiner. Przesłona zewnętrzna ZIP
Firma Franc Gardiner wprowadza do oferty nowy produkt - wielofunkcyjny system ZIP, który sprawdzi się w przesłonie zarówno ...

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Skuteczna przesłona dużych przeszkleń i dekoracja elewacji w jednym. Firma Franc Gardiner wprowadza do oferty nowy produkt - wielofunkcyjny system ZIP, który sprawdzi się w przesłonie zarówno przestrzeni biurowych, jak i tarasów.

Systemy zewnętrzne ZIP posiadają wielofunkcyjne zastosowanie. Zapewniają zaciemnienie wnętrza oraz skuteczną osłonę powierzchni do 18 m2. Rozwiązania techniczne zapewniają utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza nawet podczas najbardziej upalnych dni. Mogą być przeznaczone do osłony dużych okien w domach jednorodzinnych, biurach, obiektach usługowych, a także ogrodów zimowych, czy tarasów.


Przesłony ZIP nie wymagają szczególnej konserwacji, są odporne na zabrudzenia i proste w utrzymaniu czystości. Cechują się ekstremalną wytrzymałością na warunki pogodowe, silny wiatr (do 160 km/h) oraz działania promieni UV czy wody. ZIP są w pełni zautomatyzowane - posiadają silniki rurowe o napędzie elektrycznym, obsługiwane za pomocą włącznika ściennego oraz pilota. Dodatkowo można w nich zainstalować czujnik deszczowo-wiatrowy, który automatycznie reaguje na zmiany pogody i ustawia osłonę we wcześniej ustalonej pozycji.

Do przesłony można dobrać różne typy tkanin m.in. typu SCREEN, zaciemniającymi czy transparentnymi. W systemach zamkniętych można połączyć je z moskitierą, uzupełniając osłonę o dodatkową ochronę przed owadami. Praktyczne rozwiązania zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, prywatność oraz stanowią nowoczesny element aranżacji budynku.

Montaż: na elewacji oraz w systemie podtynkowym.

źródło: Franc Gardiner