PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-03-28
Franc Gardiner na targach branży HoReCa w Warszawie
Franc Gardiner na swoim stoisku zaprezentował pełen przekrój oferty. Odwiedzający mogli zapoznać się z różnymi typami osłon okiennych.

FRANC GARDINER Sp. z o.o.
ul. Składowa 3
58-100 Świdnica

tel. 74 856 37 50
fax 74 856 37 51
office@francgardiner.com
www.e-lotari.pl

» więcej o firmie

Na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro oraz Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, polski lider osłon okiennych zaprezentował premierowe produkty oraz kompleksowe rozwiązania dekoracyjne.

Franc Gardiner na swoim stoisku zaprezentował pełen przekrój oferty. Odwiedzający mogli zapoznać się z różnymi typami osłon okiennych jak modele plis Cosimo One, czy żaluzja drewniana Harmonia, a także z kompleksowymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb obiektu. W ofercie dekoracji można było znaleźć tapety i dodatki (lampy i poduszki) z możliwością indywidualnego nadruku przy pomocy ekologicznego druku laserowego.

Nie zabrakło również nadchodzących nowości, które miały swoją premierę na targach R+T w Stuttgarcie - osłony zewnętrznej ZIP oraz innowacyjnych absorberów dźwięków  Akustil w formie oryginalnej dekoracji ściennej, które również można zamówić z nadrukiem według własnego projektu.

Międzynarodowe Targi EuroGastro i WorldHotel to największe w Polsce wydarzenie branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej. W wydarzeniu wzięło udział blisko 300 wystawców prezentujących swoją ofertę w 5 sektorach tematycznych.

21-23.03.2018, Targi EuroGastro i WorldHotel, Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie

źródło: Franc Gardiner