PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-10-04
KRISPOL - PODKRĘCA OBROTY w nowym programie dla Partnerów
KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, wystartował z nowym, unikalnym programem angażującym Partnerów Handlowych.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

„WSPÓLNIE PODKRĘCAJMY OBROTY" to nowa akcja skierowana do Partnerów Handlowych KRISPOL. Na najlepszych uczestników programu czeka emocjonujący finał i gra o wysoką stawkę. W puli nagród m.in. profesjonalny dron, vouchery turystyczne, ekskluzywne kino domowe oraz nagroda główna - samochód osobowy.

Premierowa prezentacja programu miała miejsce podczas jesiennej Konferencji Salonów KRISPOL. Nawiązująca do tematyki programu oprawa pozwoliła poczuć przedsmak czekających na uczestników emocji. Wrześniowa edycja konferencji była kolejnym strategicznym spotkaniem przedstawicieli firmy KRISPOL z kluczowymi Partnerami firmy. Odbywają się one cyklicznie, stwarzając przestrzeń do dyskusji, wymiany opinii, podsumowań, a także prezentacji planów na przyszłość i generowania nowych pomysłów.

Tegoroczna jesienna edycja konferencji była okazją do prezentacji nowego programu partnerskiego. Spotkanie przebiegło też w dużej mierze pod znakiem podsumowań i relacji z licznych aktywności związanych z nawiązaniem współpracy z Ambasadorem marki, Łukaszem Piszczkiem - mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. - Rozmach dotychczasowych działań w rynku był ogromny. Podziękowaliśmy Partnerom za ich ogromne zaangażowanie i kreatywność. Z dumą przedstawiliśmy także efekty ciężkiej pracy naszych konstruktorów, czyli szereg zmian i usprawnień wprowadzonych do naszych wyrobów w ciągu minionych miesięcy. To był intensywny czas dla zespołów Działu Handlowego, Zarządzania Produktem oraz Marketingu. Przed nami szczyt sezonu i kolejne gorące miesiące. Program „WSPÓLNIE PODKRĘCAJMY OBROTY"  jest tylko jednym z elementów strategii przygotowanej na ten okres.

Program „WSPÓLNIE PODKRĘCAJMY OBROTY"  jest realizowany przez firmę KRISPOL we współpracy z Jobdone marketing & sales support.
Krispol Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu.

Firma zaczęła działalność w 1991 roku. W 1993 roku w ofercie rynkowej pojawiły się rolety zewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Od 1997 roku Krispol produkuje bramy segmentowe. W 2009 ofertę firmy poszerzono o elementy stolarki aluminiowej, a w 2011 o okna PVC.

Krispol posiada we Wrześni dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, wyposażone w bogaty park maszynowy. Tereny obu zakładów, w tym hale produkcyjne, magazynowe oraz biurowce, zajmują łącznie powierzchnię ponad 50 000 m2. Lokalizacja przy ważnym węźle komunikacyjnym umożliwia sprawną obsługę logistyczną odbiorców i dostawców.

W 2002 roku w firmie pracowało 60 osób. Obecnie zatrudnionych jest ponad 200. Udział eksportu w przychodach wynosi 30%. Firma wysyła za granicę wszystkie swoje wyroby, ale dominujący udział mają bramy garażowe. Główni odbiorcy to Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania i Francja.

Firma Krispol od 2007 roku jest sponsorem pierwszoligowej drużyny siatkówki męskiej APP Krispol Września, a od sezonu 2014/2015 Sponsorem Tytularnym KRISPOL 1. Ligi Siatkarzy.  

O Zakładzie 2 KRISPOL we Wrześni przy ul. Michała Strzykały 4

Zakład 2 KRISPOL, w którym odbyła się regionalna gala wręczenia nagród „Grunt na Medal" 2014, to dowód na to, że warto inwestować we Wrześni.

Grunt zakupiony przez Krispol w 2008 roku należy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK - Podstrefa Września. W 2009 roku firma rozpoczęła na jego terenie budowę Zakładu 2, by rok później w całości przenieść tutaj produkcję bram segmentowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W 2011 roku oddano do użytku część biurową, a społeczność lokalna okrzyknęła Zakład 2 „Budynkiem Roku 2011".

Sukces rynkowy bram segmentowych marki Krispol skłania firmę ku planom dalszej rozbudowy Zakładu 2. Pierwszym krokiem w tym kierunku było otrzymanie w 2014 roku kolejnego pozwolenia na działalność w SSE INVEST PARK.

źródło: Krispol