PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
SELT SPS Tadeusz Selzer
ul. Głogowska 24a
45-315 Opole
woj. opolskie, powiat Opole

tel. 77 400 21 00
fax 77 400 21 11
selt@selt.plwww.selt.pl


Artykuły:
Informacje o firmie

Firma Selt powstała w 1980 roku i od ponad 25 lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości systemy, zabezpieczające przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń.

Obecnie Selt jest wiodącym producentem w Polsce, cenionym partnerem w kraju i za granicą. Firma zatrudnia ok. 140 pracowników i zajmuje ponad 15.000 m2, na których znajdują się: nowoczesny park maszynowy, powierzchnie magazynowe i biurowe, co wraz ze sprawnie działającą, własną bazą transportową zapewnia partnerom handlowym dogodny dostęp do oferowanych produktów oraz umożliwia korzystne warunki współpracy.

Aby zapewnić wysoki komfort w nasłonecznionych pomieszczeniach i tarasach współpracujemy z architektami, projektantami i firmami budowlanymi.

Nasze systemy cieszą się dużym zainteresowaniem w kraju i za granicą, dlatego dostarczamy je z powodzeniem m.in. do Niemiec, Austrii, Czech a także Rosji, Ukrainy, Cypru czy Gruzji.

Jakość

Gwarancją jakości naszych produktów są odpowiednie aprobaty techniczne, atesty ITB oraz zgodność z normami europejskimi, co poświadczają znaki CE.

Obsługa klientów

Poza wysokiej jakości produktami oferujemy także fachową obsługę oraz doradztwo w doborze odpowiednich systemów przeciwsłonecznych, każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się zadowolić naszych klientów. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem stałych odbiorców.

Szkolenia

Starając się wyprzedzić oczekiwania klientów, systematycznie poszerzamy naszą ofertę, aby ułatwić dostęp do najnowszych rozwiązań i informacji technicznych zapewniamy fachowe doradztwo, szkolenia teoretyczne i praktyczne oraz montaże szkoleniowe.

Marka

Ciągle zmieniająca się architektura i rosnące oczekiwania klientów wymagają kreatywności w tworzeniu systemów zaciemnień wnętrz. Dlatego firma Selt znajduje optymalne i indywidualne rozwiązania dla każdej szklanej powierzchni tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dynamiczny rozwój firmy oraz towarzyszące temu duże inwestycje w zakresie produkcji, logistyki i składowania wyrobów pozwoliły nam zająć pozycję wśród czołowych producentów europejskich.

(21999)