PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków
woj. mazowieckie, powiat pruszkowski

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.plwww.nice.pl


Artykuły:
Informacje o firmie


NICE POLSKA

Nice Polska, należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową.

Nice to przedsiębiorstwo nowoczesne, zorientowane przyszłościowo i systematycznie rozwijające się. Firma stale powiększa swój udział w rynku i przewagę konkurencyjną.

Obecna siedziba Nice Polska została wybudowana w 2001 roku. Budynek, w którym znajduje się magazyn, dział serwisu, dział szkoleń i obsługi technicznej, w wyniku bardzo dynamicznego rozwoju firmy stał się zaledwie po kilku latach zbyt mały i niewystarczający na pokrycie bieżących potrzeb. W 2008 roku zakończono więc kolejną inwestycję polegającą na rozbudowie powierzchni magazynowej. W budynku powstała także wzorcownia, służąca Partnerom Handlowym firmy jako profesjonalne centrum szkoleniowe.

SILNA MARKA

Nice od dawna jest obecny w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw działając zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi.

Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień: Złoty Certyfikat Solidna Firma za lata 2004-2008, trzykrotne wyróżnienie w rankingu Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze MŚP, Lider Rynku i EURO LEADER 2009, 2010 w kategorii „Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet".

To dowody ogromnego zaufania rynku i Klientów dla marki, firmy i ludzi ją tworzących.

OPIEKA HANDLOWA, PROGRAMY MOTYWACYJNE

Priorytetem w działalności handlowej Nice jest dbałość o budowanie pozytywnych relacji z siecią sprzedaży firmy, na którą składa się obecnie ok. 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju. Długofalowa, stabilna polityka rabatowa, premiowanie lojalności i zaangażowania za pomocą systemu atrakcyjnych programów motywacyjnych, to zaledwie kilka elementów polityki firmy, której celem jest wzmacnianie relacji handlowych z Partnerami Handlowymi.

PARTNER ROKU

Od 2009 Nice wyróżnia swoich Partnerów Handlowych tytułem Partner Roku w ramach dedykowanego programu partnerskiego. Misją programu jest podnoszenie poziomu wzajemnej współpracy, zarządzania obsługą Klienta, a także standaryzacja i profesjonalizacja działań, co pozwala na budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnych korzyściach.

Laureaci wykorzystują tytuł w celach marketingowych we wszelkich materiałach informacyjnych.

Dla użytkowników produktów Nice tytuł Partner Roku Nice stanowi gwarancję, że firma należy do grupy firm wyróżnionych i przyjaznych Klientowi. Oprócz tego na laureatów czekają m.in. dodatkowe rabaty, nagrody finansowe, wspólna promocja w mediach czy pierwszeństwo w serwisie Nice.

Tytuł Partner Roku to:

  • prestiż i wyróżnienie z szerokiego grona Partnerów Handlowych Nice
  • możliwość uzyskania przewagi rynkowej na coraz bardziej konkurencyjnym rynku firm handlowo-instalacyjnych
  • doskonała inwestycja w dalszy rozwój firmy i optymalizacja działań w obszarze prowadzonego biznesu
  • skuteczne narzędzie marketingowe, które może zostać wykorzystane w działaniach promocyjnych
  • wiarygodność i pewność transakcji w oczach konsumenta
(11333)